Výrobky Cassonade

Výrobky pro vaší kuchyni

100% přírodní sladidlo s obsahem 0 kcal

Stévien

Budeme upřímní. My nic nevymysleli, to sama příroda ukryla do listů rostliny stévie sladkost až 300x vyšší než je v cukru a to téměř bez jediné kalorie. Tyto látky byly francouzskými vědci pojmenovány steviol-glykosidy, což celkový přírodní původ trochu kazí. Stévie se používá především jako náhražka cukru, je na rozdíl od cukru téměř nekalorická, nepřispívá k tvorbě zubního kazu a je vhodná i pro diabetiky. My pro vás pečlivě kontrolujeme původ listů stévie, kterou společně s erytritolem balíme do praktického uzavíratelného doypacku.

stevien5

Balení doypack 150 g

Stévien

Víte, že...

Stévie sladká je bíle kvetoucí světlomilná tropická rostlina z čeledi hvězdnicovité. Jako první využívaly rostlinu kmeny známé jako Guaraní v Paraguayi a Brazílii. Sladili si s ním maté a používali ho také v přírodní medicíně na pálení žáhy, cukrovku a jako ústní vodu. Původní oblast výskytu jsou tropické a subtropické oblasti Jižní a Střední Ameriky. Stévie se cení se jí kvůli jejím léčivým účinkům a hlavně kvůli vysoké sladivosti.

Stévien Cassonade

Proč je stévie vhodnější než cukr?

Stévie jako sladidlo je na rozdíl od cukru téměř nekalorická, nepřispívá k tvorbě zubního kazu a je vhodná i pro diabetiky.

Doypacky Cassonade

Další doypack výrobky

Cukr třtinový krupice
500 g

Výhody obalu Doypack

Snadno a přesně se z něj dávkuje

Je odolný vůči vodě

Vzduchotěsně uzaviratelný

Jak používat doypack?

Je to opravdu snadné.

Odšroubujte víčko doypacku.

Vyndejte víčko.

Vysypte požadované množství obsahu.

Po aplikaci uzavřete víčko.

Chcete se nás na něco zeptat?

Cassonade Czech s.r.o.
Parašutistů 671/22
161 00 Praha 6
Česká republika

info@cassonade.cz
Copyright © 2019 Cassonade spol s r.o.
Website by 72 graphics